• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 112

15872311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490048 15872311 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Sosnowiec, Sielec 4 piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym, nieprzechodnim układzie , zlokalizowane w dzielnicy Sielec w Sosnowcu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku bez ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

275 000 PLN (4 583 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15887330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780861 15887330 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14.Niski czynsz !Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpoko...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15868355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27380803 15868355 APARTAMENT Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM SOSNOWIEC ZAGÓRZE 2 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,63m² , położony na V piętrze. Do lokalu...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

469 000 PLN (11 167 zł/m2)

2
-
42 m2
2021
15850042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26986587 15850042 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej nieruchomości z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku (4-piętrowym) po termomodernizacji. Przynależą do niego również dwa balkony oraz piwnica.Opie...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

487 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15622463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22652726 15622463 --- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- PRZESTRONNY POKÓJ --- ODDZIELNA KUCHNIA --- NISKI BLOK --- Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bloku w Sosnowcu - Klimont&oacute...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

164 000 PLN (5 290 zł/m2)

1
-
31 m2
1960
15867566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27347895 15867566 O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VI II piętrze w bloku. Mieszkanie składa s...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 900 PLN (5 579 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15888919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832108 15888919 APARTAMENT Z OGRODEM SOSNOWIEC SIELEC 2 POKOJE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m² , położony na parterze. Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (11 591 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15645599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23203113 15645599 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPosiadam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,54m2 przy ulicy Kilińskiego, doskonała lokalizacja blisko centrum miasta i dzielnicy Pogoń.Mieszkanie składa się z dwóch niezale...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

339 000 PLN (4 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1985
15799936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26200270 15799936 Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,Sosnowiec-Centrum ul. Kościelna . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego od XII 2020 r., z możliwością budowy budynku V kondygnacyjnego...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (599 zł/m2)

-
-
852 m2
-
15450745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18850414 15450745 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,55 m², zlokalizowane w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.W skład mieszkania wchodzi prze...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 000 PLN (4 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15805712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26314510 15805712 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY --- SOSNOWIEC - NOWY SIELEC --- Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowo - usługowo - magazynowy o pow. 149 m2, zlokalizowany w Sosnowcu - Nowy Sielec. Obiekt składa się z ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

649 000 PLN (4 356 zł/m2)

11
-
149 m2
-
14193177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2507708 14193177 Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - DĘBOWA GÓRA. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(Parter + piętro) +część magazynowa (rampa) 120m2 + pomieszczeni...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 090 000 PLN (4 447 zł/m2)

11
-
470 m2
1980