• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 110

15450745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18850414 15450745 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,55 m², zlokalizowane w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.W skład mieszkania wchodzi prze...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 000 PLN (4 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15805712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26314510 15805712 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY --- SOSNOWIEC - NOWY SIELEC --- Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowo - usługowo - magazynowy o pow. 149 m2, zlokalizowany w Sosnowcu - Nowy Sielec. Obiekt składa się z ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

649 000 PLN (4 356 zł/m2)

11
-
149 m2
-
14193177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2507708 14193177 Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - DĘBOWA GÓRA. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(Parter + piętro) +część magazynowa (rampa) 120m2 + pomieszczeni...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 090 000 PLN (4 447 zł/m2)

11
-
470 m2
1980
15886369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27755935 15886369 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów zlokalizowanych przy ul. Prostej 8 — miejscu, które łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i spokojem codziennego życia.To inwestycja stworzona z myślą o osobach wymagających — za...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

398 550 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
53.14 m2
2024
15533016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20663115 15533016 Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,Sosnowiec-Centrum ul. Kościelna . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego od XII 2020 r., z możliwością budowy budynku V kondygnacyjnego...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (599 zł/m2)

-
-
852 m2
-
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15885084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27716923 15885084 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.Dl...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

238 000 PLN (6 185 zł/m2)

1
1
38.48 m2
2008
15865330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27294125 15865330 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISPRZEDAM BEZPOŚREDNIO 2-POKOJOWE BARDZO FUNKCJONALNIE ZAPROJEKTOWANE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEMMieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają poprzednią naszą realizację podobnego mieszkania.WYJĄTKOWE M...

Sosnowiec (Radocha) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

339 900 PLN (8 498 zł/m2)

3
-
40 m2
1976
15869058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27397742 15869058 DO SPRZEDAŻY KOMPLEKS BUDYNKÓW MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNO - BIUROWYCH - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze przemysłowo-usługowym, wcześniej wykorzystywan...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 500 000 PLN (2 475 zł/m2)

11
-
1414 m2
-
15771619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25590237 15771619 --- OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- DOM DWURODZINNY --- SOSNOWIEC POGOŃ --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 140m2. usytuowany na działce 341m2. Ogrzewanie piece kaflowe; Ciepła woda bojler elektryczny ; ...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

419 000 PLN (2 993 zł/m2)

4
-
140 m2
1936
15876907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27558417 15876907 DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA BUDOWLANA INWESTYCYJNA o powierzchni 15.392 m² - SOSNOWIEC, UL. NIWECKA. Lokalizacja Nieruchomość doskonale skomunikowana. Gęsta sieć dróg lokalnych, wojewódzkich i krajowych stano...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 000 000 PLN

-
-
15392 m2
-
15290265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14889792 15290265 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- Sosnowiec POGOŃ --- 2POKOJE BALKON --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 44,5m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie składa się z 2pokoi, kuchni, łazienki z WC,...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

2
-
44 m2
-