• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 110

15729951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24769976 15729951 --- NOWE --- 3 POKOJE --- TARAS --- OGRÓD --- GARAŻ --- DO ZAMIESZKANIA --- UMEBLOWANE --- WYPOSAŻONE --- WYSOKI STANDARD --- OSIEDLE ZAMYKANE --- Oferujmy do sprzedaży komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 54m2 z ogrodem na...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15822714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26625800 15822714 --- WOLNOSTOJĄCY --- PIĘTROWY --- 5 POKOI --- SALON === TARAS --- DO REMONTU --- WŁASNEJ ARANŻACJI --- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, piętrowy o pow. 160m2. usytuowany na działce o pow. 415...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

740 000 PLN (4 625 zł/m2)

6
-
160 m2
1978
15861673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27210503 15861673 SOSNOWIEC - POGOŃ DUŻA KUCHNIA PARTER OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-2 o powierzchni 33 m² , położone na parterze niskiego bloku w bardzo dobrej lokaliza...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

185 000 PLN (5 606 zł/m2)

1
-
33 m2
1950
15841607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792286 15841607 SOSNOWIEC - MILOWICE 2 POKOJE III PIĘTRO OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-3 o powierzchni 37 m² , położone na III piętrze niskiego bloku w bardzo dobrej lo...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 000 PLN (5 378 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15873365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27515990 15873365 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Kieleckiej 52.Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania, szczególnie dla rodzin lub osób...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

355 000 PLN (5 635 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15700680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super cena dom z ogródkiem i garażem 24194327 15700680 Zapraszamy na prezentację domu zlokalizowanego w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Sosnowca jaką są Ostrowy Górnicze.W pobliżu las, jezioro Balaton, przystanki oraz nowoczesna zabudowa jednorodzinna.Dom ma ok 85m i jest piętrowy. Na parterze zna...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

460 000 PLN (5 412 zł/m2)

4
1
85 m2
1950
15862400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225675 15862400 Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m² na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk Farmaceutycznych. Zielona okolica z doskonałą infrastruktur...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

225 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
30 m2
1975
15710038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uroczy dom w dzielnicy Porąbka 24369501 15710038 Polecamy na sprzedaż  parterowy dom zlokalizowany w dzielnicy Porąbka. ul. Łukasiewicza o powierzchni 75m. Dom jest w dobrym stanie technicznym, do zamieszkania. Składa się z ganku, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz dwóch przechodnich pokoi z możliw...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

340 000 PLN (4 533 zł/m2)

2
1
75 m2
1950
15818404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626506 15818404 Do sprzedania słoneczne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Sosnowcu ul. Obrońców Warszawy 4. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Juliusz, przyjaznym do zamieszkania miejsc w mieście z uwagi na spokój, ciszę, otaczającą zieleń, doskonałą...

Sosnowiec (Juliusz) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

270 000 PLN (4 576 zł/m2)

3
-
59 m2
1970
15634269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POK. Z OGRÓDKIEM, GARAŻEM, KOMÓRKĄ, WYPOSAŻONE 22916091 15634269 Osiedle eleganckich mieszkań  z ogródkami  APARTAMENTY SŁONECZNENowoczesne budownictwoInwestycja oddana do użytku w 2022 w celu umówienia spotkania i prezentacji wyjątkowego mieszkania (3 pokoje, ogródek, garaż, wyposażenie LUX)zapraszam do kontaktu:...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

615 000 PLN (9 462 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
15639618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 33m2 Sosnowiec, do odświeżenia 23046215 15639618 SOSNOWIEC SIELEC, UL. LEGIONÓW 4aJASNA KAWALERKA 32,26 M2 W DOBREJ LOKALIZACJIDO WEJŚCIA OD ZARAZCENA 219 000 - do negocjacjiMieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla singla, młodej pary lub studentaLokalizacja i widok:Mieszkanie znajduje się na...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

215 000 PLN (6 515 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
15630054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA BUD. 675m2, SONOWIEC, PROMYKA, PUM 354m2 22841556 15630054 DZIAŁKA BUDOWLANA Z GOTOWĄ KONCEPCJĄ NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGODOSTĘPNE MEDIA: PRĄD, WODA, GAZ, KANALIZACJA TOP LOKALIZACJA - SOSNOWIEC, UL. PROMYKA ŁĄCZNA POWIERZCHNIA 675 M2 - działka nr 4452- TEREN PŁASKI- POZWOLENIE NA BUDOWĘ- GOTOWA KONCEPCJ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

749 000 PLN

-
-
675 m2
-