• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 708

15881554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27638373 15881554 Na sprzedaż dom w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej ,o powierzchni użytkowej ponad 200 m2, położony w Ogrodzieńcu przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który pozwala na wygodne zamieszkanie dwóch rodzin ...

Ogrodzieniec (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

650 000 PLN (1 633 zł/m2)

7
2
398 m2
1970
15867444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27346712 15867444 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w strategicznym punkcie Łaz, tuż przy dworcu PKP. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu z miastami aglomeracji śląskiej, nieruchomość stanowi idealną bazę pod gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro lub punkt ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

115 000 PLN (3 026 zł/m2)

1
1
38 m2
1997
15852784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27040126 15852784 Szukasz miejsca na wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, a może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Ta nieruchomość w Mitrędze to idealna okazja dla miłośników spokoju, zieleni i aktywnego wypoczynku.Działka położona jest tuż przy lasach, codz...

Mitręga (Śląskie, gm. Łazy)

510 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
13738 m2
-
15735595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858378 15735595 Polecamy piękny dom w górach w miejscowości Rajcza.Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz.Kompletnie wyposażona kuchnia (zabudowa meblowa i sprzęty AGD).Meble ruchome do uzgodnienia.Nieruchomość przemyślana w każdym calu. Energoosz...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

998 000 PLN (5 871 zł/m2)

6
2
170 m2
2002
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik, Wodzisławska

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
1
332 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15534510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20699339 15534510 Sprzedaż ;Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 21251 ; - Radlin, ul. Rybnicka &124; 6520 m2 ; Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. ;Przedmiotem oferty ;prawo wieczystego użytkowania działki ;numer 21251 i powierzchni ;oko...

Radlin, Rybnicka

1 600 000 PLN (5 674 zł/m2)

1
1
282 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010
15878865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602481 15878865 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN

-
-
800 m2
-
15877703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577794 15877703 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) po termomodernizacji. Kameralny charakter bu...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

435 000 PLN (6 076 zł/m2)

4
1
71.59 m2
1984