• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 710

15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 000 PLN (4 854 zł/m2)

2
1
41 m2
1945
15864409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27267277 15864409 Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m², położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Lokal usytuowany jest na poszukiwanym trzecim piętrze wi...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (7 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15840655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26780920 15840655 Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki).Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku w Bielsku-Białej na osiedlu Wojska Polskiego przy ul.Podchorążych.Ładny zadb...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

262 222 PLN (8 194 zł/m2)

1
1
32 m2
1975
15630620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22850491 15630620 Przedstawiam ofertę sprzedaży niezwykłego domu położonego na działce mierzącej 1277 m2 w dzielnicy Kończyce, w Zabrzu. Dom ten to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jego objętość to aż 1023 m2, natomiast jego powierzchnia użytkowa wynosi około 25...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

549 000 PLN (1 430 zł/m2)

8
2
384 m2
1906
15484088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19587728 15484088 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m², położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza, oferuje nowoczesne i wygodne mieszkanie, gotowe do zamieszkania po zakończeni...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

439 000 PLN (6 271 zł/m2)

4
2
70 m2
1970
15890468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27877466 15890468 Na sprzedaż działka w Zawierciu, składającą się z trzech sąsiadujących działek o numerach ewidencyjnych 13152, 13153 oraz 13154. Łączna powierzchnia gruntu wynosi 1719 m², a wymiary całości to ustawne 20 metrów szerokości na 90 metrów długości, co po...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

206 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1719 m2
-
15881552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27638372 15881552 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co pozwala na ...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1960
15829613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633384 15829613 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Będzinie przy ulicy Skalskiego 8 o powierzchni 31,5 m².Przestronny salon z aneksem kuchennym zyskał wyjątkowy charakter dzięki wydzieleniu komfortowej strefy sypialnianej, którą od części dziennej oddzi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

219 000 PLN (6 636 zł/m2)

1
1
33 m2
1975
15828434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633347 15828434 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m².Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie wyjątkowo zadbane i ustawne, instalacje zostały wymienione w 2025 roku.Mies...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15872286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489617 15872286 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m² z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej.Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według własnej wizji? Prezentuję mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na p...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

165 000 PLN (3 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15866403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320708 15866403 Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni 80 m² składa się z przedsionka, trzech ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki, a jego bryłę uzupełnia duży strych. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym.Dom z dachem pokrytym papą oraz własnym szambem położon...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

430 000 PLN (5 375 zł/m2)

3
1
80 m2
1963
15864779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272740 15864779 Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i dwustronne mieszkanie położone przy ulicy Wyzwolenia w Łazach, które stanowi idealną propozycję dla osób szukających przestrzeni i codziennej wygody. Lokal usytuowany na czwartym piętrze oferuje widok na dwie strony św...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

315 000 PLN (4 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1985