• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: śląskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15875984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526135 15875984 Na sprzedaż dom jednorodzinny do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej okolicy Zarośla Cienkiego, w otoczeniu natury, blisko lasu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1895 m², oferując komfortową przestrzeń do zagospodarowani...

Zarośle Cienkie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

319 000 PLN (2 770 zł/m2)

3
1
115.16 m2
2024
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15887911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27797124 15887911 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja:Kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi. Wygodny całoroczny dojazd bez konieczności zakład...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

650 000 PLN (20 313 zł/m2)

1
-
32 m2
2007
15827444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ 22km od Gdańska Pszczółki 26599512 15827444 DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY 8 228 m² PSZCZÓŁKI 22 KM OD GDAŃSKANa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 228 m², położona w miejscowości Pszczółki, zaledwie 22 km od centrum Gdańska.Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca n...

Pszczółki (Pomorskie, gm. Pszczółki)

449 000 PLN

-
-
8228 m2
-
15790625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w Iławie, ul. Odnowiciela 25971247 15790625 Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone na 2. piętrze w spokojnej części Iławy. Lokal został urządzony w przemyśl...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

370 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15891078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885898 15891078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerGotowe do wprowadzenia mieszkanie z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Kolorowej 19 w Ursusie – dzielnicy, która łączy kameralny charakter, dużo zieleni i świetną komunikacj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 000 PLN (19 897 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15859869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27177823 15859869 Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt i posiada dojazd drogą gminną o charakterze polnym, co zapewnia...

Zarzyce Wielkie (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

99 000 PLN

-
-
10268 m2
-
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15805683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26314358 15805683 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 70,70 ara, położona w Młodziejowicach (gm. Michałowice), przy ul. Awdańców. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym przeznaczeniem w MPZP oraz świe...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 500 000 PLN

-
-
7070 m2
-