• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: śląskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15890421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament tuż przy plaży w Sopocie 27877144 15890421 Wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium w samym sercu Sopotu to propozycja dla osób ceniących komfort oraz wysoką jakość wykończenia.  Eleganckie wnętrza, stworzone z dbałością o detale tworzą spójną i funkcjonalną przestrzeń do życia. Przestronna st...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 799 000 PLN (33 315 zł/m2)

2
1
54 m2
2010
15890142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kębłowo | Bez PCC | Ogród 450m | Bliźniak | 160 m² 27873330 15890142 Kębłowo położone w gminie Luzino to spokojna i kameralna miejscowość z dogodnym dojazdem do Wejherowa oraz całego Trójmiasta dzięki nowej Drodze Kaszubskiej. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, a stacja PKP Luzino oddalona ...

Kębłowo (Pomorskie, gm. Luzino)

695 000 PLN (5 991 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15850147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989271 15850147 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIUstawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, usytuowane na tr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15849405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26965518 15849405 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu.W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta.W cenie 560 tys. oferowany jest lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony (stała zabudowa, m...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
32 m2
1915
15836666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717149 15836666 Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie WrocławiaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Inwestycja zlokaliz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 614 PLN (9 509 zł/m2)

4
1
70 m2
2025
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15743916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25027247 15743916 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedn...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

185 000 PLN (3 426 zł/m2)

2
-
54 m2
1900