• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: śląskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15890204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874408 15890204 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 898 zł/m2)

3
1
93.5 m2
1910
15890116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27870142 15890116 Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzpmedia!Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE: * Działka przy ul. Lawendowej. * Przeznaczona ...

Suchy Dwór (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

599 999 PLN

-
-
911 m2
-
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845227 15889098 Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna.Nr działki 43631, 1300 m² x 620 zł = 806 000 zł.Wymiary: ok. 24 x 53 mMożliwość dokupienia działki 4364 - 554 m² x 300 zł = 166 200 zł - bez możliwości zabudowy....

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

794 300 PLN

-
-
1300 m2
-
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15867345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27344155 15867345 Wygodny dom dla rodziny Zielonka 181 m²Przestronny i zadbany dom rodzinny położony w spokojnej części Zielonki, z szybkim dojazdem do Warszawy. To idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak i osób szukających nieruchomości z możliwością połą...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 249 000 PLN (6 871 zł/m2)

5
-
181.77 m2
1988
15891092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z literacką historią | Gdańsk Siedlce | duża d 27885933 15891092 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki.Przy ul. Leona Wyczółkowskiego w Gdańsku Siedlcach znajduje się dom z okresu międzyw...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 136 zł/m2)

4
2
140 m2
1929
15890159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27873400 15890159 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej.Oferta dostępna TYLKO w biurze Gaudium.Lokalizacja:Lokal położony jest w Gdyni przy ul. Swarzewskiej.Dogodne położenie wśród zabudowy mieszkaniowej zapewnia stał...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

190 000 PLN (4 524 zł/m2)

1
-
42 m2
-