• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15795182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26090687 15795182 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni ze spiżark...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

890 000 PLN (8 592 zł/m2)

3
1
103.59 m2
1910
15827541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626047 15827541 Do sprzedaży lokal użytkowy (handlowo, biurowo, usługowy ), w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą. Na samym o...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

620 000 PLN (12 157 zł/m2)

11
-
51 m2
2019
15819776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626045 15819776 Do sprzedaży dochodowy lokal handlowo-użytkowy wynajęty dla sieci Żabka, w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą....

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 490 000 PLN (13 304 zł/m2)

11
-
112 m2
2019
15793956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26059636 15793956 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Pom...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

549 000 PLN (8 743 zł/m2)

3
1
62.79 m2
1920
15513417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20202268 15513417 Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, dużej kuchni z jadalnią, łazienki i pomieszczenia gospodarcze...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (7 271 zł/m2)

2
-
59 m2
-
13832446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 100418 13832446 Do sprzedania obiekt produkcyjno- usługowy położony w Gliwicach z idealnym połączeniem ze wszystkimi ważnymi drogami ( A4, A1, DTŚ). Teren ogrodzony , w znacznej części utwardzony o pow. ok. 7,4 ha z kilkoma halami produkcyjnymi i magazynowymi oraz b...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

37 000 000 PLN (500 zł/m2)

11
-
74000 m2
-
12785671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85645 12785671 Do sprzedania obiekt przemysłowy położony w Gliwicach w sąsiedztwie Katowickiej Strefy Ekonomicznej, w pobliżu autostrady A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej łączącej najważniejsze miasta regionu. Na działce o powierzchni 1 hektara znajduje się ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

7 400 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
5500 m2
-
14346328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 123868 14346328 Do sprzedania zakład przemysłowy w okolicy Gliwic. Na terenie o powierzchni ok. 7 ha znajdują się trzy hale produkcyjno- magazynowe o łącznej powierzchni ok 15.000 m2. Teren wokół hal jest utwardzony i jest jeszcze duży zapas na wybudowanie kolejnych...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

34 000 000 PLN (486 zł/m2)

11
-
70000 m2
-
14777338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 189305 14777338 Do sprzedania grunty inwestycyjne o powierzchni ok 19 ha położone pod Gliwicami bezpośrednio przy drodze krajowej, w bliskiej odległości od wjazdu na autostradę. Teren w planie zagospodarowania przeznaczony jest pod składy, magazyny, przemysł.Pośredn...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

57 000 000 PLN

-
-
190000 m2
-
14852871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3429044 14852871 Do sprzedania teren inwestycyjny, przeznaczony pod składy, magazyny, przemysł, położony przy autostradzie A4 w odległości ok. 20 km od Gliwic.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ewa Żurowska (licencja nr: 7292) Oferta w...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

105 000 000 PLN

-
-
700000 m2
-
12786264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 85687 12786264 Oferujemy do sprzedaży dużą działkę w centrum Gliwic o powierzchni ok 2 ha. Na działce znajdują się budynki użytkowe ( magazyny, biurowce, hale), jednak przeważająca część terenu jest niezabudowana, w znacznej części jest to teren utwardzony, na któr...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

13 050 700 PLN

-
-
20078 m2
-
12786767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 85703 12786767 Do sprzedania ponad pół hektarowa działka inwestycyjna blisko ścisłego centrum Gliwic, opodal galerii handlowej Forum. Na działce znajdują się wszystkie media ( gaz, prąd, woda, kanalizacja ) i przeznaczona jest pod wszelką działalność handlowo- usłu...