• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 453

15814223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628749 15814223 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.7 - 84,58 m² - 896.548,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

896 548 PLN (10 548 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15618808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22573931 15618808 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.1 – 47,35 m² - 495.517,00 zł PROMOCJAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ dział...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

495 517 PLN (10 543 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15814217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628744 15814217 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku:M 0.3 - 77,88 m² - 771.012,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży od po...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

771 012 PLN (9 885 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15868157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27366875 15868157 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic, w zielonej i spokojnej okolicy?Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użyt...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (7 638 zł/m2)

3
1
47 m2
1983
15835714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26742600 15835714 Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,86 m², zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Złotej w Katowicach (Dąb). Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypial...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15819667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633107 15819667 Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym centrum miasta.Lokal o powierzchni 35 m² charakteryzuje się funkcjonalnym i...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

305 000 PLN (8 714 zł/m2)

2
-
35 m2
1965
15491145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757234 15491145 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

670 046 PLN (14 566 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15491304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757228 15491304 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

836 834 PLN (12 679 zł/m2)

3
-
66 m2
2023
14688433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975551 14688433 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

577 393 PLN (9 786 zł/m2)

3
-
59 m2
2023
15491079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757236 15491079 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

699 475 PLN (15 206 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15491091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757195 15491091 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

741 718 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
14688432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975540 14688432 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

713 144 PLN (9 905 zł/m2)

3
-
72 m2
2023