• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice Śródmieście Katowice

Znalezionych ofert: 61

15491079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757236 15491079 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

699 475 PLN (15 206 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15491091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757195 15491091 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

741 718 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
15491121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757235 15491121 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

689 224 PLN (15 664 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15491122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757227 15491122 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

698 992 PLN (15 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15491268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757215 15491268 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

712 053 PLN (16 183 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15491073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757194 15491073 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

684 342 PLN (13 966 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15744192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25037696 15744192 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Katowic, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Wita StwoszaMieszkanie znajduje się na 2. piętrze stylowej, zadbanej kamienicy i zachwyca zarówno klimatem, jak i ogromnym potencja...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

650 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
85 m2
1920
15878264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w sercu Katowic – Superjednostka 27591922 15878264 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostce. Mieszkanie usytuowany jest na 10. piętrze w budynku wyposażonym w a...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

2
-
47 m2
1967
15687266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23960814 15687266 Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem i potencjałem to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Położone w odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy przy ul. Mielęckiego, tuż obok Mariackiej i Dworcowej, łączy w sobie niepowtarzalny klimat historyczne...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

489 000 PLN (6 887 zł/m2)

3
-
71 m2
1900
15677487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23791710 15677487 Na sprzedaż oferujemy gotowy pakiet 4 mieszkań o łącznej powierzchni 115 m², zlokalizowany na wysokim parterze eleganckiej kamienicy przy ul. Mickiewicza zaledwie krok od Rynku i najważniejszych punktów Śródmieścia Katowic. Idealne pod wynajem ROI ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

859 000 PLN (7 470 zł/m2)

4
-
115 m2
1900
15675472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23752571 15675472 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy ścisłe centrum Katowic, tuż przy Dworcu Głównym.Lokal do generalnego remontu idealny pod inwestycję lub aranżację według własnego projektu.Świetna lokalizacja: kilka minu...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

2
1
65 m2
1912
15859594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27170751 15859594 KONIECZNIE PROSZĘ OBEJRZEĆ FILM !Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic?Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 790 000 PLN (14 672 zł/m2)

4
2
122 m2
2022