• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 387

15814224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628750 15814224 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.8 - 98,19 m² - 962.262,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w bran...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

962 262 PLN (9 819 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15814222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628748 15814222 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim budynku:M 2.4 - 86,66 m² - 892.598,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w branży od pona...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

892 598 PLN (10 260 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15618835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22573930 15618835 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.9 - 63,79 m² - 695.311,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

695 311 PLN (10 864 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15618831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22573929 15618831 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.7 - 84,58 m² - 799.281 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

799 281 PLN (9 403 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15814220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628747 15814220 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku:M 0.4 - 86,66 m² - 899.097,50 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży od po...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

899 097 PLN (10 334 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15814221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628746 15814221 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.3 - 77,88 m² - 817.740,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

817 740 PLN (10 484 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15814223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628749 15814223 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.7 - 84,58 m² - 896.548,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

896 548 PLN (10 548 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15618808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22573931 15618808 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.1 – 47,35 m² - 495.517,00 zł PROMOCJAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ dział...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

495 517 PLN (10 543 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15814217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628744 15814217 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku:M 0.3 - 77,88 m² - 771.012,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży od po...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

771 012 PLN (9 885 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15868157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27366875 15868157 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic, w zielonej i spokojnej okolicy?Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użyt...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (7 638 zł/m2)

3
1
47 m2
1983
15835714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26742600 15835714 Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,86 m², zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Złotej w Katowicach (Dąb). Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypial...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2019