• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 387

15538825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20790689 15538825 Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m², położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.Mieszkanie zostało całkowicie umeblowane wszystkie meble są nowe i nie...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

930 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15867479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347097 15867479 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m² z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających ciszy i połączenia miejskich wygód z dostępem do zieleni. W skład lok...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

520 000 PLN (10 176 zł/m2)

3
1
51.1 m2
2021
15860756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27183922 15860756 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,75 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic na osiedlu Bażantów w dzielnicy Piotrowice. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, a jego zachodnia ekspozycja sp...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

410 000 PLN (11 389 zł/m2)

1
-
36 m2
2020
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15870862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442917 15870862 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna zarówno dla osób szukających wygo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

339 000 PLN (7 884 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15886647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763068 15886647 Katowice Ligota - 3-pokojowe mieszkanie 56 m² z windą i potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w sercu zielo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 411 zł/m2)

3
-
56 m2
1970
15884762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710315 15884762 3-pokojowe mieszkanie 86,5 m² Katowice, ul. Wróbli Balkon Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Wr&oacu...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

929 000 PLN (10 802 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15864996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277846 15864996 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, Piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-JankegoNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego. Nieruchomość znajduje się na 2. pi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

460 000 PLN (9 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1936
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15861849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27213777 15861849 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZ PROWIZJI!Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość naturalnego światła. W łazience trwa...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

369 500 PLN (7 390 zł/m2)

3
-
50 m2
1984
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15814225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26628751 15814225 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.1 – 47,35 m² - 496228,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

496 228 PLN (10 558 zł/m2)

2
-
47 m2
2026