• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 709

15669627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23618741 15669627 Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w Tarnowskich Górach przy ul. MiarkiNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o łącznej powierzchni 35,53 m² (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), zlokalizowana przy ul. Miarki w Tarnows...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1910
15642163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23098450 15642163 Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 2121m2 w Lipowej przy ul.Lipowskiej.Ta urokliwa działka oferuje doskonałe warunki do budowy wymarzonego domu.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Główne wymiary:...

Lipowa (Śląskie, gm. Lipowa)

399 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
2121 m2
-
15639584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23045583 15639584 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m² w cenie 219 000 PLN, co daje cenę 4 211 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w Bytomiu, na ulicy Wallisa. To mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aran...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

210 000 PLN (4 038 zł/m2)

2
1
52 m2
1900
15484088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19587728 15484088 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m², położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza, oferuje nowoczesne i wygodne mieszkanie, gotowe do zamieszkania po zakończeni...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

439 000 PLN (6 271 zł/m2)

4
2
70 m2
1970
15066469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8728937 15066469 Rozpocznij swój zupełnie nowy biznes lub przejmij go wraz ze stałymi klientami! Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 93,75 m kw, zlokalizowany na głównym deptaku w Bytomiu gdzie stale funkcjonują inne lokale handlowo-usługowe, a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

389 000 PLN (4 183 zł/m2)

11
-
93 m2
1920
15881317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628181 15881317 Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie.Lokal znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą (winda po remoncie w kwietniu 202...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

389 000 PLN (6 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15877008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560257 15877008 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 116,99 m², które do tej pory funkcjonowało jako gabinet stomatologiczny. Lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, co stanowi ogromny atut dla osób poszukujących gotowej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 440 zł/m2)

4
1
116 m2
1920
15802188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26257016 15802188 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m², które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy w samym sercu bytomskiego rynku.Aktualnie oba miesz...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

7
2
200 m2
1910
15799311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185175 15799311 Szukasz działki, która pozwoli Ci stworzyć wygodny dom w spokojnej, zielonej części Rybnika, a jednocześnie nie rezygnować z bliskości centrum? Ta parcela w Orzepowicach to miejsce, które łączy świetny metraż, kompletną infrastrukturę oraz wyjątkowo ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

173 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
724 m2
-
15452757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18895644 15452757 Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o wysokim standardzie, po całkowitym remoncie w BytomiuOferujemy na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46,74 m², położone na 2. piętrze kamienicy. Nieruchomość została zaprojektowana przez a...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

238 770 PLN (4 505 zł/m2)

1
1
53 m2
1940
15452752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18895641 15452752 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 86,38 m², zlokalizowanego w sercu Chorzowa.To 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w świeżo odrestaurowanej kamienicy, któ...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

430 000 PLN (4 479 zł/m2)

3
1
96 m2
1920
15724986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24666372 15724986 Na sprzedaż wyjątkowe, wysokiej klasy mieszkanie za cenę 239 000 zł, usytuowane w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Kędzierzyńskiej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykonane z dbałością o każdy detal, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

239 000 PLN (6 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1910