• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 709

15753970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25221035 15753970 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 34,12 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 13A wraz z udziałem wynoszącym 15310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 118 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
-
192 m2
-
15777155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25730785 15777155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 55,81 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 22 wraz z udziałem wynoszącym 15510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

88 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15756336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251297 15756336 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,78 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 4 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz tak...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

58 000 PLN (1 318 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15753969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25221032 15753969 Lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 50,99 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9 wraz z udziałem wynoszącym 22910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

86 000 PLN (1 720 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15877834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje do własnej aranżacji 27579515 15877834 Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowiec-Józefowiec). Atuty:- Szybki termin wydania,- Liczne miejsca postojow...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 177 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15756338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251298 15756338 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 36,52 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 30A wraz z udziałem wynoszącym 19110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 361 zł/m2)

3
-
36 m2
-
15750346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121506 15750346 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 29,97 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orzegowska 7 wraz z udziałem wynoszącym 76110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

40 000 PLN (1 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15893302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906808 15893302 Ostatnie działki budowlane w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów w otoczeniu Parku Fazaniec. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy na sprzedaż uzbrojone działki budowlane w Bytomiu Szombierkach...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

342 400 PLN

-
-
1070 m2
-
15875962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526050 15875962 Działka o powierzchni 1000 m², zlokalizowana przy ulicy Kolejowej 2828170, to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu. Media (woda, prąd, gaz,kanalizacja) znajdują się w drodze bezpośrednio przylegającej do działk...

Ornontowice (Śląskie, gm. Ornontowice)

259 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15826525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626514 15826525 Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC i PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak w inwestycji deweloperskiej Bytomiu przy ul. Cegielnianej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 322 zł/m2)

4
2
90 m2
2026
15791208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25986787 15791208 Atrakcyjne świetnie zlokalizowane działki budowlane Czeladź ul. Widokowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Czeladzi przy ul. Widokowej (boczna od Rolniczej) Dostępne są 3 ostatnie działki . Powierzchnie od 669 m²...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

263 340 PLN

-
-
693 m2
-