• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 263

15803235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26289561 15803235 Najważniejsze atuty lokalu:1. Lokalizacja: Lokal usytuowany przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu, gwarantuje świetną widoczność i łatwy dostęp dla klientów.2. Dwa niezależne wejścia: Idealne rozwiązanie dla działalności wymagającej podzia...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15802142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26256535 15802142 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach.Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m.Na parterze budynku duży salon wyjściem na piękny urządzony ogród, półotwarta kuchnia, toaleta oraz w...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 420 000 PLN (10 441 zł/m2)

4
2
136 m2
2010
15801011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26224268 15801011 OFERTA SPRZEDAŻY – WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Gliwice, ul. Mikołowska Cena: 530 000 zł Kontakt: Kasia – 534 901 700 Na sprzedaż prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na parterze w jednej z najlepiej skomuniko...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (9 901 zł/m2)

3
-
53.53 m2
-
15792629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26024433 15792629 Gliwice - 2 pokoje, niska cena, duży potencjałGLIWICE 2 POKOJE - BOJKÓWSOŚNICAZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Gliwicach, przy ulicy Rolników. Nieruchomość o powierzchni 44 m² to doskonała propozy...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

230 000 PLN (5 227 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15800692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26219335 15800692 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem ul. Jaskółcza 2LU1, 44-100 Gliwice. Lokal nadaje się pod każdą działalność oraz posiada podłączone media (woda, kanalizacja...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

270 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15799954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26200462 15799954 Do sprzedaży zespół hal o łącznej pow. ok.2000 m2, położony na dużej działce 11000 m2. Pow. hal: pięć hal po 140 m2; dwie hale po 280 m2, jedna hala 250 m2 i jedna hala 200 m2. Wysokość hal 3,5 do 4 m. Hale ogrzewane.Konstrukcja budynków: murowane, c...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 700 000 PLN (1 850 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
15794845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26083618 15794845 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, pow.100,44 m² - Centrum Gliwic, dwa balkony, miejsce parkingowe, odnowiona kamienica. Mieszkanie składa się z: salonu 2 sypialni w tym jedna z dużym balkonem, osobnej kuchni ze spiżarką oraz loggi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

590 000 PLN (5 900 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15782143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25836648 15782143 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą – Gliwice, Osiedle Sikornik Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? To mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach to idealna propozycja ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (7 807 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1975
15765013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25460756 15765013 Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Gliwicach!Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ulicy Zygmuntowskiej w Gliwicach.Mieszkanie jest rozkładowe, posiada salon + balkon, 2 sypia...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (31 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15724587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24659712 15724587 LOKALIZACJAMieszkanie znajduję się przy ulicy Mastalerza, w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy takie jak Lidl, Selgros, Biedronka a także plac zabaw, basen, szkoła. Bardzo dobrą komunikację zapewnia bliskość wjazdu na Drogo...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
38.93 m2
-
12273121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 686726 12273121 Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic.Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni użytkowej, pomieszczeń przystosowanych do konkretnych cel...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

825 PLN (55 zł/m2)

1
-
15 m2
-
14083659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 103164 14083659 Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic.Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni użytkowej, pomieszczeń przystosowanych do konkretnych cel...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

4 750 PLN (50 zł/m2)

3
-
95 m2
-