• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 264

15741976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24982678 15741976 Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, funkcjonalny, bezpieczny, bardzo zadbany, podpiwniczony dom w Gliwicach na Podlesiu, na działce 598 m 2 z zadbanym ogrodem z automatycznym nawadnianiem. Dom zbudowany w 1987 r. z cegły i pustaka ceramiczne...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 590 000 PLN (7 227 zł/m2)

5
-
220 m2
1987
15729557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24765024 15729557 Oferujemy Państwu do wynajęcia, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją - salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze dziesięciopiętrowego docieplonego budynku z dwiema windami w doskonałej lokalizac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15457847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 19005590 15457847 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie podzielone na niezależne pokoje zamykane na klucz w ścisłym centrum Gliwic. Ze względu na swoje położenie, zaledwie kilka minut od Kampusu Politechniki Śląskiej, oferta idealnie sprawdzi się dla student&...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

750 PLN (12 zł/m2)

5
-
63 m2
-
15778178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25745601 15778178 2-POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM W GLIWICACHZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 65 m², położonego w spokojnej dzielnicy przy ul. Hutniczej, tuż obok Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją Politechniki Śląskiej.LOKALIZACJ...

Gliwice (Baildona) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (34 zł/m2)

2
1
65 m2
1920
15815655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26625507 15815655 Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Gliwicach – SzobiszowiceSzukasz przytulnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum Gliwic? To może być właśnie Twoje miejsce!LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnic...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

489 000 PLN (10 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15799547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26193397 15799547 Masz okazję nabyć unikatowy, gotowy do zamieszkania apartament położony na prestiżowym Osiedlu Królowej Bony. Wysoki standard wykończenia i duże okna zapewniają komfort i wyjątkowy klimat.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bezpośredniej bliskości...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

990 000 PLN (15 742 zł/m2)

2
2
62.89 m2
1927
15731446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24794887 15731446 Gliwice, ul. Perkoza – 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: salon przechodni z wyjściem do drugiego pokoju, syp...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

350 000 PLN (9 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1978
15742163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24985339 15742163 Gliwice, ul. Tarnogórska 20A – 3-pokojowe mieszkanie z garażem i poddaszem do adaptacjiOferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gliwic, w spokojnej drugiej linii zabudowy przy ul. Tarnogórskiej. Idealne dla osób, które szukają mie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

450 000 PLN (5 172 zł/m2)

3
1
87 m2
1985
15737998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24900588 15737998 homfi ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic z najemcą.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na umowie na czas określony do marca 2026Bardzo dobra lokalizacja, w samym sercu miasta!Szacunkowa roczna stopa zwrotu z inwestycj...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

346 000 PLN (6 407 zł/m2)

2
1
54 m2
1940
15716250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507900 15716250 Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w GliwicachZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m², usytuowanego w malowniczej dzielnicy Trynek w Gliwicach.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje si...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 090 000 PLN (17 066 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2022
15714672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24465331 15714672 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m² z możliwością dowolnej aranżacji – idealne zarówno na lokal usługowy, jak i komfortowy dom dla rodziny.MIESZKANIE:Mieszkanie ma powierzchnię 73,2 m² i znajduje się na wysokim parterze w kamieni...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (5 861 zł/m2)

3
1
73.2 m2
1940
15528676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20573789 15528676 LOKALIZACJA:Oferujemy na wynajem klimatyczne mieszkanie, które znajduje się w okolicy Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Jana Długosza. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, pełna zieleni. W okolicy znajduje się piękny park. W pobliżu są sklepy, szpital...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (34 zł/m2)

3
1
58.27 m2
1974