• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 264

15624319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22698817 15624319 Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m². Znajduje się na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernika w Gliwicach przy ulicy Jowisza 5.To idealne lokum dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację.Powierzc...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

366 000 PLN (6 971 zł/m2)

2
1
52.5 m2
1980
15772273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25607105 15772273 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Parkowym – Gliwice, ul. Kozielska 106E90 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,75 m² zlokalizowane na 7 piętrze nowoczesnego budynku z windą, na prestiżowym Osiedlu Parkowym w Gliwicach.To idea...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

610 000 PLN (10 563 zł/m2)

3
1
57.75 m2
2022
15768309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25539438 15768309 TWÓJ NOWY DOM W GLIWICACH - BOJKÓW NOWOCZESNE OSIEDLE SZYB BOJKÓW 0% PROWIZJI 0% PCC ŚWIATŁOWÓD POMOC W KREDYCIE GRATIS! ZAMIESZKAJ W MIEJSCU, GDZIE CISZA SPOTYKA SIĘ Z KOMFORTEM W...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

899 000 PLN (6 610 zł/m2)

5
2
136 m2
2024
15767115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25517644 15767115 Do wynajęcia - reprezentacyjny budynek usługowo-biurowy 491 m2 , Gliwice Nowoczesny, elegancki obiekt w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 10 minut pieszo od centrum i dworca PKP. Idealny dla firm z sektora medycznego, edukacyjneg...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

21 113 PLN (43 zł/m2)

11
-
491 m2
-
15521307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20418242 15521307 MIESZKANIE W ZADBANEJ KAMIENICY PO TERMOMODERNIZACJI! Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach, dzielnica Śródmieście, ul. Młyńska. Mieszkanie o pow. 77,4 m2 składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju z praktyczną wnęką na zabudowanie ...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

419 000 PLN (5 442 zł/m2)

3
-
77 m2
1910
15765160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25465563 15765160 Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe idealnie nadające się pod działalność biurową, handlową, magazynową bądź usługową. Lokal zlokalizowany jest w centrum Gliwic, w pobliżu I Urzędu Skarbowego. Nieruchomość położona jest ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15661955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23491208 15661955 Nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia - Gliwice Oferujemy do wynajęcia nowoczesne pomieszczenia biurowe zlokalizowane w atrakcyjnym budynku w Gliwicach, przy drodze wyjazdowej w kierunku Tarnowskich Gór. W pobliżu znajduje się z...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

11 000 PLN (61 zł/m2)

11
-
180 m2
-
15671050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23661838 15671050 Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy lokal użytkowy z dużą witryną, wejściem bezpośrednio od ruchliwej ulicy oraz przestronną salą sprzedaży. W lokalu znajduje się również recepcja (istnieje możliwość demontażu i powiększenia powierz...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

890 000 PLN (7 295 zł/m2)

11
-
122 m2
-
15662422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23499070 15662422 WYNAJEM LOKALI BIUROWYCH I USŁUGOWYCH - UL. CHORZOWSKA, GLIWICE Powierzchnie od 12 m² do 350 m² Różne kondygnacje Lokale biurowe, usługowe, magazynowe Oferujemy szeroki wybór lokali na w...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 700 PLN (28 zł/m2)

11
-
61 m2
-
15669916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23624865 15669916 LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach przy ul. Kościuszki.Ulica Kościuszki to jedna z głównych ulic, położona w południowo-wschodniej części Śródmieścia. Łączy zalety bliskości centrum miasta z dostępem do usług, edukacji i rekreacji...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

446 200 PLN (10 700 zł/m2)

2
1
41.7 m2
2025
15762764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25411362 15762764 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
57 m2
2018
15737708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24889584 15737708 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
57 m2
2018