• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 251

15831093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26686036 15831093 Do wynajęcia duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul Kochanowskiego.Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z windą składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki WC oraz widnej niezależnej kuchni. Cało...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 780 PLN (24 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15829208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26676796 15829208 Na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Mastalerza Powierzchnia: 31,07 m² Piętro: 2 Cena: 217 000 zł Układ mieszkania: pokój kuchnia łazienka z WC przedpokój Lokal stanowi odrębną własność. Niskie koszty utrzymania. Dobra loka...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

217 000 PLN (6 984 zł/m2)

1
1
31.07 m2
1945
15779204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25768783 15779204 Super mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuchennym oraz wydzielonej części sypia...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 620 PLN (39 zł/m2)

2
-
42 m2
2010
15881096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27623770 15881096 Do wynajęcia rewelacyjna kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku składa się z salonu, półotwartej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależna piwnica. Całość umeblowana i wypo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (44 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27621560 15881042 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Milenium (ul. Tarnogórska) Bardzo dobra lokalizacja – kilka minut pieszo do CH Forum, Centrum Przesiadkowego, sklepów, szkół, przedszkola i p...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

420 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
-
62.4 m2
1970
15873054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27511214 15873054 Do wynajęcia bardzo ładny dom w okolicach gliwickiej Radiostacji przy ul. MichałowskiegoDom zlokalizowany na 1000 metrowej działce w całości podpiwniczony z kotłownią i pralnią w piwnicy składa się z 2 kondygnacji naziemnych (parter i piętro).Na part...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

7 200 PLN (42 zł/m2)

4
2
170 m2
1960
15827505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589176 15827505 Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42,17 m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuc...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (9 248 zł/m2)

2
-
42.17 m2
2010
15889296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846768 15889296 Syndyk Janusza Pochopina ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:• prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 60, składającej się z działki nr 899 o powierzchni 600m2, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 172 500 PLN (3 965 zł/m2)

12
-
295.7 m2
-
15859542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168551 15859542 Do wynajęcia luksusowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach na nowym osiedlu przy ul. Kozielskiej 106D.Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, niezależnej sypialni oraz łazienki z WC.Do podanej ceny wynajmu należy doliczy...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (49 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15876408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do zamieszkania 2 pokoje z wielkim tarasem 27536941 15876408 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Stare Gliwice.Atuty:- Metraż: 48,14 m²- Taras aż 18,22 m² z ekspozycją po...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15887587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787495 15887587 Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal znajduje się na poddaszu i zachwyca niepowtarzaln...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 999 PLN (11 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-