• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 640

15814659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603633 15814659 Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego z możliwością rozbudowy lub innej aranżacji - lokalizacji...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN

-
-
1723 m2
-
15872269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27488971 15872269 Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m², położoną na działce ok. 1200 m², w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach - Po...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

2 720 000 PLN (9 067 zł/m2)

6
3
300 m2
2026
15888885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27831842 15888885 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – os. 1000-lecia, KatowiceNajem tylko okazjonalnyDo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m², położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90 w Katowicach.Dużym atutem mieszkania jest widok na Stadion Ślą...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (33 zł/m2)

3
1
60.9 m2
1980
15790487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968165 15790487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 11. piętrze.Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Park Śląski i znajdujące się w nim rozległe tereny zielone mieszczą się dosłow...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

670 000 PLN (15 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15882698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673151 15882698 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w inwestycji Francuska Park przy ul. Szybowcowej 5 w dzielnicy Osiedle Paderewskiego - Muchowiec. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury...

Katowice (Osiedle paderewskiego - muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15882094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657320 15882094 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze w nowo-oddanej inwestycji przy ul. Bytkowskiej w KatowicachOtoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższ...

Katowice (Wełnowiec - józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

452 400 PLN (12 227 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15831048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685774 15831048 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż całość dwóch identycznych segmentów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 220 m, u...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

6
4
220 m2
1978
15802877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26280831 15802877 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Nieruchomość wykończona z dbałością o szczegóły, gotowa do wprowadzenia. Budynek mieści się zaraz obok Galerii ...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
2
60 m2
1905
15841583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792000 15841583 Wojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy ul. Krakowskiej 156a w Katowicach Szopienice, osiedle Wilhelmina. Mi...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

156 900 PLN (4 358 zł/m2)

1
-
36 m2
1870
15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym z głównych depta...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
13718783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2022634 13718783 SERCE KATOWIC - CENTRUM MIASTA PIĘKNY APARTAMENT DO SPRZEDAŻY Prezentowana nieruchomość znajduję się na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy, zadbanej i bardzo estetycznej, wejście zabezpieczone domofonem. KLIMATYZACJA W CAŁY MIESZKANIU. LOKAL SK...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
-
115 m2
-
15676449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23770018 15676449 Oferuję do wynajęcia nowy, nieużywany Apartament w Nowym Budownictwie - Katowice, Piotrowice ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane jest na 5 piętrze w budynku 5 - piętrowym z windą i składa się z: - Przedpokoju z szafą zabudowaną -...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
-
37 m2
2023