• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15827505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589176 15827505 Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42,17 m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuc...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (9 248 zł/m2)

2
-
42.17 m2
2010
15889296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846768 15889296 Syndyk Janusza Pochopina ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:• prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 60, składającej się z działki nr 899 o powierzchni 600m2, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 172 500 PLN (3 965 zł/m2)

12
-
295.7 m2
-
15876408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do zamieszkania 2 pokoje z wielkim tarasem 27536941 15876408 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Stare Gliwice.Atuty:- Metraż: 48,14 m²- Taras aż 18,22 m² z ekspozycją po...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15887587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787495 15887587 Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal znajduje się na poddaszu i zachwyca niepowtarzaln...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 999 PLN (11 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

5
2
201 m2
1920
15881621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27642070 15881621 LOKAL UŻYTKOWY Z WITRYNĄ PO GENERALNYM REMONCIE 39 m² REJON STADIONU PIASTA Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 38,86 m². Wszystkie czasochłonne i najdroższe prace remontowe, w tym instalacje, podłogi oraz ściany, zostały...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

11
-
38 m2
-
15881655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643153 15881655 2 czy 3 pokoje? Przestronne 51 m² z balkonem tuż przy Politechnice Śląskiej Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 51,21 m² , zlokalizowane przy ul. Lutyckiej w rewelacyjnym punkcie Gliwic. Nieruchomość stanowi "cz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

318 900 PLN (6 253 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15520818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20393889 15520818 Oferujemy nowoczesny i doskonale prosperujący salon 'beauty', możliwy do przejęcia na gotowo wraz z wyposażeniem, personelem i bazą stałych klientów. Lokal o powierzchni 72 m² usytuowany jest przy głównej ulicy w Gliwicach, w sąsiedztwie ma...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

1
2
72 m2
2020
15590219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21975321 15590219 Ulica Kozielska w Gliwicach to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie połączenie miejskiego stylu życia z bliskością przyrody i spokojem. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to wyjątkowo konkurencyjne i pożądane miejsce na rynku nieruchomości...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

2
1
27 m2
2022
15861048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195770 15861048 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita StwoszaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², położonego w spokojnej i zielonej części Gliwice przy ul. Wita Stwosza.Nie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

579 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
58 m2
1959
15888309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27809819 15888309 NOWA NIŻSZA CENA!!! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym - hostel z restauracją w samym sercu Gliwic, przy ul. Raciborskiej 7 i Kaczyniec 14 . Opis nieruchomości: Przedmiotem oferty ...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 499 000 PLN (3 702 zł/m2)

11
-
675 m2
-
15856586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27094188 15856586 Na sprzedaż prawo do użytkowania zadbanej i świetnie zagospodarowanej działki ROD o powierzchni 378 m², zlokalizowanej w popularnym i dobrze zorganizowanym ogrodzie działkowym ROD Kwiat Jabłoni w Gliwicach (Szobieszowice). Doskonałe miejsce, żeby ode...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

69 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
378 m2
-