• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE - 16.05.2026 (sobota) od godziny 11 do godziny 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnego adresu nieruchomości. Serdecznie Zapraszamy ! KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątk...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

669 000 PLN (9 041 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15851997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023176 15851997 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m², zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie Politechniki Śląskiej, co czyni ją atrakc...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

399 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
57.02 m2
1909
15847463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26915619 15847463 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105,15 m², usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Nieruchomość uniwersalna z możliwością dostosowania do wielu potrzeb przyszłych właścicieli. Z łatwością można np. zwiększyć ilość poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

525 000 PLN (4 993 zł/m2)

4
1
105.15 m2
1900
15491130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19757247 15491130 POWIERZCHNIA GRUNTU: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana obiektami o charakterze komercyjnym prod...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

68 000 000 PLN

-
-
183000 m2
-
15491168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19757250 15491168 POWIERZCHNIA GRUNTU: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana obiektami o charakterze komercyjnym prod...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

68 000 000 PLN (974 zł/m2)

11
-
69847 m2
-
14611326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 149635 14611326 Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma całkowitą powierzchnię użytkową 1...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (2 585 zł/m2)

7
-
176 m2
-
15886794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766944 15886794 Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m² usytuowane na parterze budynku składa się z przestronnego pokoju dziennego z przejściem do wydz...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960
15859819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27176455 15859819 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. KUSOCIŃSKIEGO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku z windą w Gliwicach przy ul. Kusocińskiego. Najważniejsze informacje: 3 niezależne pokoje balkon ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

430 000 PLN (6 935 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935
15832119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27737140 15832119 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym parterze kamienicy przy ul. Piwnej w Gliwicach.Budynek w dobry stanie, z terenem do parkowania tylko dla mieszkańców.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni oraz łazien...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

349 000 PLN (5 800 zł/m2)

2
1
60.17 m2
1930
15882400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27661714 15882400 Żerniki. Ciekawa oferta w dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Kształt pozwala na wiele aranżacji projektowych. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd z dwóch stron. Działka częściowo uzbrojona: woda na działce, gaz i prąd w drodze. Ogrod...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

600 000 PLN

-
-
2230 m2
-
15867478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347096 15867478 Na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która stanowi rzadkie połączenie kamienicznego rozmachu z nowoczesną funkcjonalnością i doskonałą lokalizacją. Ten stylowo urządzony apartament o powierzchni 97,29 m² zachwyca od samego progu poczuciem swobody i st...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

949 000 PLN (9 754 zł/m2)

3
1
97.29 m2
-